Aktualności

Wielkopostna Akcja Charytatywna - pomagamy małemu Piotrusiowi!

Wielkopostna Akcja Charytatywna - pomagamy małemu Piotrusiowi!

Wzorem ubiegłych lat, także i w tym roku w czasie Wielkiego Postu organizowana jest charytatywna akcja przygotowywania ozdób wielkanocnych. Każdy może przybyć do Piwnicy akademickiej aby stworzyć świąteczne ozdoby, które to będą sprzedawane podczas akademickich rekolekcji wielkopostnych a dochody uzyskane podczas kiermaszu zostaną przeznaczone na charytatywny cel.

W tym roku  w czasie Wielkiego Postu chcemy wesprzeć 5 letniego Piotrusia. O Piotrusiu możecie dowiedzieć się z jego strony , a zebrane fundusze mają wesprzeć rehabilitację Piotrka. 

Być może ktoś myśli, że to nie dla niego, bo nie ma talentu. Tutaj Was zaskoczymy, że i bez tego można stworzyć przy pomocy innych kolegów i koleżanek ciekawe rzeczy. Potrzebne są tylko dobre chęci, przełamanie się i przybycie do Sekretariatu Piwnicy akademickiej na ul Kościelnej 2, codziennie od poniedziałku do piątku od 11 do 29 marca od godziny 17.30 i spróbowanie stworzenia czegoś dla dobra innych. Serdecznie zapraszamy. Akcję pilotują Stypendyści Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia oraz Caritas Academica

Autor: Padre